top of page

22 listopada - 6 grudnia 2020 r.

Fundraiser

Kup koszulkę i pomóż nam zachować pamięć o amerykańskich pielęgniarkach! Pod koniec listopada umożliwiłyśmy wam wsparcie naszej grupę poprzez zakup koszulki lub bluzy ze specjalnym logo. Dostępne były różne kolory i rozmiary, m.in. bordowy – oficjalny kolor U.S. Army Medical Department. W ciągu zaledwie 14 dni udało nam się sprzedać 110 produktów, które następnie zostały rozesłane do 10 krajów na całym świecie.

 

Wszystkie zyski ze sprzedaży przeznaczyłyśmy na zakup nowego namiotu (M1934 Pyramidal Tent), który przekształcimy w pełni funkcjonalny namiot sterylizacyjny / zaopatrzeniowy z II wojny światowej. Zamierzamy wyposażyć go w wojenny autoklaw, aby pokazywać odwiedzającym, jak przebiegała sterylizacja materiałów medycznych podczas II wojny światowej. Było to jedno z wielu zadań wykonywanych przez pielęgniarki. Mamy nadzieję, że w 2021 roku będziecie go już mogli zobaczyć na wydarzeniach z naszym udziałem.

Zbiórka pieniędzy zakończyła się 6 grudnia 2020 r., jednak w dalszym ciągu możecie wyrazić chęć zakupu bluzy lub koszulki. W tym celu wystarczy przejść na stronę sklepu i kliknąć I would buy this! W momencie wznowienia sprzedaży zostaniecie poinformowani mailowo.

Chciałybyśmy podziękować wszystkim z was, którzy wsparli nas w tej zbiórce pieniędzy i sprawili, że nasze marzenie o nowym namiocie stało się jak najbardziej osiągalne. Naszym celem było zebranie połowy potrzebnych środków. Dziś możemy powiedzieć, że udało nam się zebrać prawie całą kwotę. Nie byłoby to możliwe bez waszej POMOCY! Wszystkim, którzy złożyli zamówienie lub przekazali darowiznę bezpośrednio na nasze konto PayPal – dziękujemy!

bottom of page